Objevte svět luxusních manažerských dárků

Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit. – Rachel Zoe

Objevte svět luxusních manažerských dárků.
Umění dávat je symbolem náklonnosti, sdílení a radosti. Objevte svět luxusních manažerských dárků od Brand Gifts, specialisty na prémiové firemní dárky. Světoznámé značky HUGO BOSS, CERRUTI 1881, ICE WATCH, CACHAREL, UNGARO, JEAN-LOUIS SCHERRER a NINA RICCI na první pohled zaujmou svým výjimečným designem, kvalitou provedení i luxusním dárkovým balením. Navíc pro právnické osoby a podnikatele (IČ) jsou dostupné za nečekaně příznivé ceny. Vyberte si proto bez obav obchodní dárky pro své loajalitní programy nebo značkové manažerské doplňky pro skvělou reprezentaci obchodního týmu.

Chcete vyniknout něčím opravdu originálním?
Brand Gifts zařadil do své nabídky zcela novou řadu originálních reklamních předmětů, které jsou naprosto jiné. V designu, technologii i v detailech. Ale co je nejdůležitější – v záměru a nápadu za nimi. Jsou vytvořeny jinak, aby se více lidí usmálo, aby přinesly radost a pohodlí koncovým uživatelům.


Divenamic
Voděodolný bluetooth reproduktor s flexibilním „ocáskem“ na zavěšení. Ultra-přenosný reproduktor pro jakákoliv dobrodružství má vestavěný mikrofon a jeho jedinečný flexibilní „ocásek“ je navržen tak, aby byl v každé situaci naprosto univerzální. Jednoduše upevněte Divenamic na kolo, sprchovou hlavu nebo tašku a vychutnejte si hudbu kdykoli budete chtít!

Vždy máme v nabídce pouze několik málo originálních produktů a každý měsíc představujeme nový produkt, který nahrazuje ten nejstarší. Proto naši zákazníci mají vždy nejnovější dárky, aniž by museli hledat jinde. Tyto originální dárkové a prezentační předměty unikátního výrazného designu jsou vyrobeny z inovativních materiálů vysoké kvality, jsou obdařené neočekávanými funkcemi a budou mít proto pro vaše zákazníky vysokou vnímanou hodnotu.

 

SSSSSPEAKER
Mnohokrát oceněný silikonový bluetooth reproduktor. Jedinečný reproduktor bluetooth s pružnou silikonovou membránou je navržený tak, aby na první pohled zaujal. Vychutnejte si jeho vysoce kvalitní 3W výkon, složte jej nebo rozviňte a získejte více či méně obvyklé zvukové zážitky nebo jej využijte jako zábavnou pomůcku na uvolnění stresu.

Jsme rádi, že se naše vychytávky staly inspirací pro dárkové a prezentační předměty největších společností jako Google, Amazon, Pepsico, MasterCard, Axa, Commerzbank, Vodafone, RedBull, MOL a další. Jsme hrdí, že naše výjimečné reklamní předměty mohou pomáhat těm nejlepším firmám při zprostředkování skutečných emocí svým zákazníkům.

Pokud chcete ohromit na své zákazníky, promluvme si. Úžasné věci se stávají, když správní lidé dělají společně správnou věc.

Brand Gifts, a.s.
Ohradní 1494/2b, Praha 4
info@premiovedarky.cz
www.premiovedarky.cz

 

Živíme se tím, co dostaneme, ale život vytváříme tím, co darujeme.“ – Winston Churchill