Zapojte zaměstnance, velí nový trend v HR

Zapojte zaměstnance, velí nový trend v HR

Od května 2017 je na portálu VímVíc.cz k dispozici rozsáhlé hodnocení zaměstnavatelů. V současné době lze na stránce najít téměř 10 000 recenzí zaměstnavatelů a 3000 kariérních profilů firem. Pro samotné firmy jsou recenze důležité jako relevantní zdroj informací pro potenciální uchazeče o zaměstnání.

Podle statistik portálu VímVíc.cz uchazeči o práci sledují, jak zaměstnavatelé na svá hodnocení a podněty reagují. Ukazuje to totiž, že si jejich názoru váží. Hodnocení je vedle osobních doporučení důležitým ovlivňovatelem při náboru, lidé mu věří víc než textům napsaným marketingovými odborníky.

VímVíc je v současnosti největší platforma pro hodnocení zaměstnavatelů na tuzemském internetu. Zaměstnavatelé mohou na portálu prezentovat své benefity a zároveň díky recenzím také reagovat na případné podněty současných či bývalých zaměstnanců.

Samotný profil, na který mohou uživatelé přidávat hodnocení, je pro firmy zdarma.

Zpoplatněný je pak prémiový účet, jehož prostřednictvím o sobě může společnost sdělit více detailů a to právě díky fotkám, videím a recenzím na premium profilech.

– PR –