Starší čísla Novější čísla

Lobby Tour

 

Termínová listima, fotogalerie jednotlivých již odehraných turnajů, průběžné výsledky a další naleznete na Facebooku Lobby Tour: http://www.facebook.com/pages/Lobby-Tour/127934957218791

 

  

Podmínky účasti na Lobby Tour si můžete vyžádat na mailu golf@lobby.cz

 

Vážení a milí,


tak je to tady! Před námi je poslední dvouden Lobby Tour 2016, uvidíme se 16. září na Kunětické Hoře a 17. září na Casa Serena.


Co byste měli vědět než přijedete?
Netradičně i druhý den startujeme postupně od 9.00, a to proto, že zájem je velký, hřiště na Casa Serena je rozlehlé, většina hráčů ho nezná a hřiště nedisponuje potřebným množstvím autíček pro rozvoz.
Všichni bydlíme přímo na hřišti Kunětické Hory. Moc vás prosíme, abyste se připravili na úhradu ubytování HOTOVĚ hosteskám při páteční registraci. Příjmové daňové doklady obdržíte výměnou.
Připomínáme možnost zahrát si ve čtvrtek tréninkové kolo za 900 korun, ženy a senioři za 780 korun.
Bohužel máme pro vás i smutnou zprávu: driving nebude k dispozici, na Kunětické Hoře probíhá jeho přestavba.
Startovní listina na oba dny bude k dispozici na www.lobby.cz pro oba dny ve středu po 16.00. Máte-li požadavky na složení flightu nebo startovní čas, které jste zapomněli uvést ve své registraci, reagujte prosím obratem na tento e-mail (ještě před sestavením startovních listin) na ppskala@lobby.cz.
Bulletin s podrobnými informacemi najdete jako obvykle zde: http://www.lobby.cz/start.html, ale až zítra, to je 14.9.2016.
Poslední informace: jeden z našich partnerů nás požádal, abychom nabídli místa, která nemůže na Kunětické Hoře a na Casa Serena využít za standardní cenu (4900 Kč + DPH/hráč). Chcete-li tedy využít, napište mi obratem!

Moc se na vás těšíme!


Za tým Lobby Tour

Pavla Podskalská