Starší čísla Novější čísla

Tour de Fleet 2016 startuje

Tour de Fleet 2016, druhý ročník celostátního turné na podporu odvětví pořizování a správy firemní vozových parků startuje.

Loňský rok byl z hlediska prodeje nových automobilů v Česku poměrně příznivý a některé automobilky zaznamenaly nárůsty prodejů i v desítkách procent. Tour de Fleet má za cíl vytvářet komunikační platformu odvětví mezi dodavateli a odběrateli a vzdělávat výkonné manažery v takových otázkách, jako je ekonomika provozu firemních vozidel, celkové náklady vlastnictví, bezpečnost, ekologie apod.

Na Masarykův okruh se Den s Fleetem vrací po sedmi letech – poprvé se tu konal v roce 2009. Na programu budou jako vždy odborné přednášky, individuální workshopy a nebude chybět ani testování široké škály osobních a lehkých užitkových automobilů. Vozy nominované do letošního ročníku ankety o Hankook Firemní auto roku budou v poledne seřazeny na „startovní rošt“ a vybraní hosté akce s nimi odjedou dvě čestná kola.

Účastníci Tour de Fleet 2016 budou mít letos o důvod více testovat nabízené modely. Každý zástupce fleetové společnosti, který se registruje a zúčastní některé z letošních akcí, bude zařazen do slosování o nový vůz v hodnotě 350 000 Kč od společnosti Louda Auto a.s. Podmínkou bude otestování nejméně pěti modelů nabízených k testování dle vlastního výběru, přičemž test vždy potvrdí zástupce značky otiskem razítka do testovací karty. Všech pět testů nebude nutné absolvovat na jedné akci, tj. bude možné kartu uschovat a dokompletovat na jedné z příštích akcí. Do slovování bude zařazeno i více karet jednoho účastníka, pokud přijme pozvání na více akcí, a otestuje tím pádem více nabízených vozů.

Stejně jako v minulých letech budou jednotlivé fleetové akce místem setkávání členů manažerské poroty ankety o Hankook Firemní auto roku 2016, která je součástí širší ankety ALD Automotive Fleet Awards 2016. Všechny fleetové akce a ankety, jejichž odborným garantem je časopis FLEET firemní automobily, se těší bohaté podpoře prémiových mediálních partnerů. Tour de Fleet letos podpoří celoroční kampaň na kanále Sport 5, v níž je naplánováno na 150 spotů. Pro své další zviditelnění zvolila Tour de Fleet podporu nového závodního týmu Racing 21 v Mistrovství ČR v rally. Projekt známého závodníka Vojtěcha Štajfa a podnikatele Karla Janečka je jednou z nejsledovanějších událostí letošní na prahu letošní rallyové sezony.

Zájemci z řad fleetových manažerů i dalších pracovníků spjatých s pořizováním a správou firemních vozů, stejně jako soukromí podnikatelé, se mohu přihlásit k bezplatné účasti na Tour de Fleet na stránkách časopisu FLEET www.ifleet.cz

 

http://www.ifleet.cz/eventy/rocnik/2015.htm