Brainway Inc. – 20 let v čele oboru

Doplňky stravy jsou dnes zbožím, po němž neustále roste poptávka. Před 20 lety tomu tak ale nebylo. Trh s nimi se rodil obtížně, překotně a bez většího zájmu širší veřejnosti. Společnost Brainway Inc. s.r.o. přišla s projektem vnést do oboru nové podněty, výzvy a standardy, které adoptovala od svých obchodních partnerů z USA. Ti na americkém i mezinárodním trhu s doplňky stravy působili již několik desetiletí.

Začátky této české společnosti však nebyly vůbec jednoduché. Krátce po jejím vstupu na trh došlo k uzákonění zcela nových norem, jež původní podnikatelský projekt umožnily realizovat ve velmi omezeném měřítku.

K zajištění dalšího rozvoje a růstu společnosti posloužila koncepce tak zvaných hraničních doplňků stravy, které obsahovaly nejen látky přispívající k uchování dobrého zdravotního stavu, ale také látky s léčebným účinkem. K těmto látkám patří především přirozené složky obsažené v léčivých rostlinách.

V krátké době společnost uvedla na český lékárenský trh přípravky obsahující více než 100 nových aktivních látek, a to opět s nemalými těžkostmi. Odborníci ze státních institucí, kteří měli nové přípravky posoudit a schválit pro uvedení na trh, totiž neměli k novým látkám dostatek odborných informací k dispozici. Běžně se stávalo, že proces schvalování nového přípravku trval několik měsíců. Při uvádění nových přípravků na trh Brainway Inc. nicméně předběhla své budoucí konkurenty o 10 – 15 let a mnohé z nich inspirovala k napodobování svých výrobků.

Navzdory dnešní tvrdé konkurenci si přípravky společnosti stále udržují pevné místo na trhu, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku a v Polsku. Spolupracovat při vývoji, výrobě a distribuci nových doplňků stravy s Brainway Inc. mají zájem i ty největší nadnárodní společnosti.

Brainway Inc. již 16 let podporuje setkávání špičkových odborníků v oblasti výživy, biochemie a medicíny z celého světa v rámci International Nutrition and Diagnostics Conference. Tak přichází k novým poznatkům z oboru z první ruky.

K nejžádanějším přípravkům společnosti patří takové, které příznivě ovlivňují psychiku, působí proti stresu, zlepšují kognitivní funkce, napomáhají snižování hmotnosti a plní funkci potravin pro zvláštní lékařské účely. Zákazníci mají samozřejmě k dispozici bezplatnou zákaznickou linku, kde mohou obdržet kvalifikované poradenství ve věci užívání přípravků i řešení jejich zdravotních problémů.

  

Přípravky společnosti Brainway Inc. si udržují pevné místo na trhu

 

Kontakty

Brainway Inc. s.r.o., Washingtonova 25, 110 00 Praha 1, www.bwy.cz

Zákaznická linka: 800 900 995.