Ha-vel

Telekomunikační skupina ha-vel sdružuje společnosti poskytující špičkové telekomunikační služby, v současné době zde nalezneme společnost ha-vel internet s.r.o. a ha-vel Slovakia s.r.o..

Společnost ha-vel internet s.r.o. vznikla v roce 1996 ve Frýdku – Místku. Za dobu svého působení na trhu se dokázala vypracovat z lokálního poskytovatele internetového připojení ve významného českého telekomunikačního operátora s celostátní působností, poskytujícího komplexní IT řešení především v segmentu středních a velkých firem. Telekomunikační skupina ha-vel nabízí individuální přístup při řešení potřeb v oblasti hlasových a internetových služeb ve výhodném poměru cena/výkon. Všem zákazníkům poskytujeme široké spektrum telekomunikačních služeb. Naše národní páteřní, ale i mezinárodní síť, spolehlivá datová centra v Praze, Ostravě, Brně a individuální péče o zákazníka jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti Vás, našich klientů. Telekomunikační síť ha-vel je nyní dostupná na území celé České republiky.

Po letech růstu a vývoje má vybudováno kompletní zázemí sestávající z obchodního, technického a administrativního týmu, doplněné o nonstop služby centra péče o zákazníka (CRM) a dohledového centra (HOTLINE).